Yhteystiedot

Toimistolla:

Toimitusjohtaja
Juha Laaksonen
Rakennusmestari
Puhelin: 040 500 9361
Sähköposti: juha.laaksonen@msj-rakennus.fi

Toimistopäällikkö
Päivi Arvo-Laaksonen
Puhelin: 040 589 6867
Sähköposti: paivi.laaksonen@msj-rakennus.fi


Työmaalla:

Työpäällikkö
Sami Kutila
Rakennusmestari
– 1-luokan betonityönjohtaja
– Poikkeuksellisen vaativa -vaativuusluokan betonirakenteiden työnjohtaja, uudisrakentaminen, voimassa 17.08.2022
Puhelin: 040 763 5060
Sähköposti: sami.kutila@msj-rakennus.fi

Vastaava mestari
Tommi Kaija
Rakennusinsinööri (AMK)
– Poikkeuksellisen vaativa -vaativuusluokan betonirakenteiden työnjohtaja, uudisrakentaminen, voimassa 7.09.2024
Puhelin: 050 364 8940
Sähköposti: tommi.kaija@msj-rakennus.fi

Vastaava mestari
Joonas Laaksonen
Rakennusmestari (AMK)
– Vaativa -vaativuusluokan betonirakenteiden työnjohtaja, uudisrakentaminen, Voimassa 4.12.2024
Puhelin: 040 760 0241
Sähköposti: joonas.laaksonen@msj-rakennus.fi

Vastaava mestari 
Markku Vähä-Herttua
Rakennusinsinööri (AMK)
– Poikkeuksellisen vaativa -vaativuusluokan betonirakenteiden työnjohtaja, uudisrakentaminen, Voimassa 22.05.2025
Puhelin: 050 300 4680
Sähköposti: markku.vaha-herttua@msj-rakennus.fi

Mittamies/Työnjohtaja
Tommi Juhola
Puhelin: 040 735 2886
Sähköposti: tommi.juhola@msj-rakennus.fi

Toimisto:

Koskivuorenkatu 8
30420 Forssa
Puhelin: 03 433 4415
Fax: 03 433 4418
Sähköposti: toimisto@msj-rakennus.fi


Ota yhteyttä:

Nimi (pakollinen)

Sähköposti

Puhelin

Aihe

Please leave this field empty.

Viesti (pakollinen)

Yksityisyydensuojaseloste